پاک‌نیت: همایون شهنواز در کارش حساس بود + گواردیولا: مسی به شهرت مربیان خود اضافه می کند – کوتاه کننده لینک

محمود پاک‌نیت که ۱۴ سال قبل در سریال «روزهای به‌یادماندنی» به کارگردانی همایون شهنواز ایفای نقش کرده بود، از او به عنوان فردی حساس در کار یاد کرد
محمود پاک‌نیت که ۱۴ سال قبل در سریال «روزهای به‌یادماندنی» به کارگردانی همایون شهنواز ایفای نقش کرده بود، از او به عنوان فردی حساس در کار یاد کرد.

کارگردان سریال «دلیران تنگستان» که روز شنبه (پنجم اسفند ماه) در حادثه‌ای در منزل شخصی خود دچار حادثه شده بود، به دلیل شدت سوختگی و همچنین ایست قلبی در بیمارستان درگذشت. علت این حادثه نشت گاز و انفجار بود.

پاک‌نیت: همایون شهنواز در کارش حساس بود

او با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی همایون شهنواز اظهار کرد: او در کار خود بسیار حساس بود و در این مدت کوتاه حساسیت او را دیدم. ایشان حتی درباره وسایل صحنه هم اظهار نظر می‌کردند؛ به دلیل اینکه کاری که انجام می‌دادیم مربوط به عشایر بود و خودشان هم از عشایر بودند.

این بازیگر تلویزیون و سینما از خبر درگذشت همایون شهنواز ابراز تاسف کرد و درباره بازی در سریال تاریخی روزهای به یادماندنی به خبرنگار ایسنا گفت: من در نقش قوام السلطنه در این سریال به ایفای نقش پرداختم و با همایون شهنواز هم هفته اول کار کردم به دلیل اینکه کارگردان «روزهای به یاد ماندنی» بعد از مدتی عوض شد و ادامه آن را تورج منصوری کارگردانی کرد؛ البته ایشان در کنار کار بودند و گاهی سر می‌زدند. همچنین فیلمنامه سریال را هم همایون شهنواز نوشته بود.

——————-

ورزش سه: گواردیولا اکنون در سیتی همه معادلات را در لیگ برتر جزیره به هم زده و با وجود داشتن ستاره هایی چون دی بروین، یکی از شانس های قهرمانی اروپا نیز محسوب می شود
پپ در مصاحبه جدید خود در پاسخ به سوالی در مورد مسی، یک بار دیگر به تمجید از او پرداخت و گفت:« به عقیده من، مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و هر کسی که کنار او حضور دارد، از وجود وی سود می برد. مسی به شهرت همه مربیان خود افزوده و اعتبارشان را بیشتر کرده است. او باعث پیشرفت همه کسانی می شود که در اطرافش حضور دارند.»

ورزش سه: گواردیولا اکنون در سیتی همه معادلات را در لیگ برتر جزیره به هم زده و با وجود داشتن ستاره هایی چون دی بروین، یکی از شانس های قهرمانی اروپا نیز محسوب می شود.

سیتی:« در این دو سال به این نتیجه رسیده ام که سیتی باشگاهی بسیار بزرگتر از آنچه است که تصور می شود و همه کسانی که در این باشگاه مشغول فعالیت هستیم، به این مساله اعتقاد داریم.»


اخبار مرتبط

 • یک میلیون ایرانی در نوروز به سفر خارجی رفتند – کوتاه کننده لینک
 • منتظر تصمیمات جدید ترامپ دربارۀ سوریه باشید – کوتاه کننده لینک
 • ترامپ، تهدید به اخراج یک میلیون پناهجو کرد – کوتاه کننده لینک
 • فیاض: قالیباف گفت، رضاخانِ حزب‌اللهی‌ها هستم – کوتاه کننده لینک
 • سامسونگ موبایل بدون دسترسی به اینترنت ساخت + لیگ NBA؛ شکست سنگین هیت در فیلادلفیا – کوتاه کننده لینک
 • حق بیمه انواع خودرو در سال ۹۷ اعلام شد + حذف حساب با محتوای تروریستی در توییتر – کوتاه کننده لینک
 • چگونه کتاب بخوانیم، چاپ کنیم، دانلود کنیم و ترجمه کنیم؟ – کوتاه کننده لینک
 • میوه‌ها را پس از پوست کندن بلافاصله مصرف کنید – کوتاه کننده لینک
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *